Centralne uroczystości ku czci św. o. Stanisława Papczyńskiego - 23 maja 2021 roku [FOTOGALERIA]

W Niedzielę Zesłania Ducha Świętego - 23 maja 2021 roku - odbyły się doroczne, centralne uroczystości ku czci św. o. Stanisława Papczyńskiego. 

Uroczystość ku czci Bożej Opatrzności i św. ojca Stanisława Papczyńskiego

W niedzielę 20 września 2020 roku w Sanktuarium św. Stanisława Papczyńskiego odbyły się uroczystości ku czci Opatrzności Bożej oraz św. ojca Stanisława. Obchodzono także liczne jubileusze kapłańskie i zakonne wśród marianów,…
fot: marianie.pl

Uroczystości ku czci św. Stanisława – relacja

19 maja 2019 roku, jak co roku, setki pielgrzymów przybyło do Sanktuarium św. Stanisława Papczyńskiego na Mariankach w Górze Kalwarii, aby uczestniczyć w uroczystościach ku czci Świętego oraz w pierwszej rocznicy ustanowienia Sanktuarium. Uroczystości…

„Pilnujcie Wieczernika!” - kard. Kazimierz Nycz w Sanktuarium na Mariankach

W niedzielę 17 marca 2019 roku metropolita warszawski, ks. kard. Kazimierz Nycz, przybył do Sanktuarium św. Stanisława Papczyńskiego w Górze Kalwarii na Mariankach w ramach wizytacji parafialnej. Podczas Mszy Świętej o godz. 10:30 spowiadał wiernych. Na zakończenie skierował kilka słów do zgromadzonych na Eucharystii w Wieczerniku i udzielił im pasterskiego błogosławieństwa. Po Mszy Świętej ks. Kardynał udzielił także indywidualnego błogosławieństwa dzieciom.

Relikwie św. Stanisława trafiły do Rawy Mazowieckiej

Pielgrzymka z parafii Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny w Rawie Mazowieckiej odwiedziła nasze Sanktuarium oraz uczestniczyła we Mszy Świętej, na której odbyło się przekazanie relikwii św. o. Stanisława Papczyńskiego.

Wieczernik w drodze!

38 Mariańska Pielgrzymka Piesza wyruszyła dzisiaj rano (7 lipca) z Sanktuarium Św. Stanisława w Górze Kalwarii do Sanktuarium Matki Bożej Bolesnej Królowej Polski w Licheniu! Przez dziewięć dni będą modlić się o Ducha Świętego niczym Apostołowie zgromadzeni w Wieczerniku.