OGŁOSZENIA NIEDZIELA CHRZTU PAŃSKIEGO – 13 stycznia 2019 r.

 

Ogłoszenia Sanktuarium

 1. Dzisiaj, o godz. 15:00, zapraszamy na Jasełka w wykonaniu dzieci ze scholii Ancilla oraz naszych ministrantów. Zechciejmy, dzięki naszym dzieciom, raz jeszcze przeżyć narodziny się Jezusa Chrystusa.   
 2. W piątek, 18 stycznia, rozpoczynamy tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan, obchodzony w tym roku pod hasłem „Dąż do sprawiedliwości”. Jest wielkim antyświadectwem dla świata, że chrześcijanie, którzy wierzą w Jezusa Chrystusa,  są podzieleni. Będziemy się modlić, aby wśród chrześcijan, zapanowała jedna Owczarnia i Jeden Pasterz.
 3. W sobotę, 19 stycznia, o godz. 17:00, w naszym Sanktuarium odbędzie Msza święta i specjalne błogosławieństwo matek i ojców oczekujących narodzin dziecka. Jak wiadomo św. Stanisław opiekuje się matkami w stanie błogosławionym, zwłaszcza przychodzi z pomocą tym rodzicom, którzy czują niepokój przed narodzinami swych dzieci lub doświadczają jakiś komplikacji.
 4. Porządek odwiedzin duszpasterskich, tzw. kolędy, w tym tygodniu jest następujący:

14 stycznia (poniedziałek)

Góra Kalwaria: ul. Piłsudskiego, ul. Wojska Polskiego 2-30, 8, 32-42, ul. Gwardzistów, ul. Sikorskiego, ul. Rataja.

Kąty: ul. Sosnowa, ul. Polnej Róży, ul. Orzechowa.

15 stycznia (wtorek)

Góra Kalwaria: ul. Lipkowska, ul. Strażacka, ul. Mickiewicza, ul. 3 Maja, ul. Wojska Polskiego 3-31, 43-45, ul. Czerska.

Kąty: ul. Puławska 1-21.

16 stycznia (środa)  

Góra Kalwaria: ul. Filipińska, ul. Towarowa, ul. Wiślana, ul. Kardynała Wyszyńskiego 7 A, L, M, C, ul. Sasanki.

Kąty ul. Puławska 43-21.

17 stycznia (czwartek)  

Góra Kalwaria ul. Kardynała Wyszyńskiego 7 B, D, E, F, G, K, H, I, J, ul. Kardynała Wyszyńskiego 3, bl. 1, ul. Batalionu „Zośka”, ul. Rzemieślnicza.

Moczydłów 1-87, Mikówiec ul. Tęczowa 1-16.

18 stycznia (piątek)

Góra Kalwaria ul. Kardynała Wyszyńskiego 3, bl. 2, bl. 3, bl. 4 kl. 1.

Mikówiec ul. Tęczowa 17-33, ul. Śniadeckich, ul. 11 Listopada.

19 stycznia (sobota)

Góra Kalwaria: ul. Kardynała Wyszyńskiego 3, bl. 4, kl. 2-5, ul. Kardynała Wyszyńskiego 36 Baraki, ul. Kardynała Wyszyńskiego 2-26, 1-11, ul. Walewicka, ul. Ogrodowa.  

Mikówiec ul. Tęczowa 35-74.

20 stycznia (niedziela)

Góra Kalwaria: ul. Grójecka.

21 stycznia (poniedziałek)

Góra Kalwaria ul. Białka, ul. Budowlanych (w tym szkoła i internat), ul. Spokojna, ul. Bema, ul. Baczyńskiego, ul. Witosa, ul. Roweckiego, ul. Okulickiego.

Mikówiec ul. Podleśna, Trakt Królewski.

 1. W ramach kolędy odwiedzamy Parafian w dni powszednie od godziny 16.00, a w soboty od godziny 15.00; na Mariankach w soboty i niedziele od godz. 14.00.

 

Ogłoszenia parafialne

 1. Dziś przypada Święto Chrztu Pańskiego.
 2. Dziś po Mszy św. o godzinie 11.30 zapraszamy na jasełka pt „Bóg się rodzi w naszym sercu” w wykonaniu scholi Boże Owieczki i zespołu Eloi.
 3. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w organizację Orszaku Trzech Króli.
 4. Przez cały czas trwania wizyt kolędowych wieczorem w dni powszednie można będzie skorzystać z sakramentu pokuty na 20 minut przed rozpoczęciem.
 5. Trwający od 18 do 25 stycznia Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan będzie obchodzony w tym roku pod hasłem „Dąż do sprawiedliwości”. Zachęcamy do modlitwy o jedność wyznawców Chrystusa.
 6. Porządek odwiedzin duszpasterskich w naszej parafii zgodnie z harmonogramem podanym wyżej.  
 7. W ramach kolędy odwiedzamy Parafian w dni powszednie od godziny 16.00, a w soboty od godziny 15.00, na Mariankach w soboty i niedziele od godziny 14.00.