OGŁOSZENIA  – 9 lutego 2020 r. – V Niedziela zwykła

 

Ogłoszenia Sanktuarium

 1. We wtorek 11 lutego przypada święto Matki Bożej z Lordes, uzdrowienia chorych, W tym roku hasłem tego dnia są słowa: Przyjdźcie do Mnie wszyscy, którzy utrudzeni i obciążeni jesteście, a Ja was pokrzepię (Mt 11,28).

 2. W święto Matki Bożej z Lourdes, uzdrowienie chorych, w naszym Sanktuarium na Mszy św. o godz. 12:00 zakończenie Wielkiej Nowenny za chorych i źle się mających. Podczas tej Mszy świętej chorzy będą mogli przyjąć sakrament namaszczenia chorych. Po Mszy św. odbędzie się projekcja filmu Ocalony aby ocalać. Zapraszamy chorych i ich opiekunów.

 3. W najbliższą sobotę, tj. w III sobotę miesiąca, zapraszamy do Wieczernika rodziców, którzy oczekują narodzin dziecka na Msze św. i specjalne błogosławieństwo za wstawiennictwem św. ojca Stanisława. Rozpoczęcie Mszy świętej o godz. 17.00.

 4. W sobotę, przed tą Mszą świętą, czyli na godz. 16:00 zapraszamy rodziców oczekujących narodzin dziecka na 45-minutową rozmowę o porodzie, o dojrzewaniu do narodzin dziecka pod sercem mamy i jego obydwojga rodziców. Są to spotkania ze znaną w Polsce położną, Ireną Chołuj, która przyjęła około 13 tysięcy porodów. Jest autorką książek o porodzie, prelegentem, wykładowcą na wielu konferencjach.

 5. Zapraszamy na pielgrzymkę na Litwę do Wilna, Trok i Kowna w dniach 15-17 maja. Koszt 550 zł. Zapisy w kancelarii parafialnej.

 6. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W tygodniku jest do nabycia niedzielny dodatek: modlitwy o miłość. Jest do nabycia oremus na luty i marzec.

Ogłoszenia parafialne

 1. We wtorek 11 lutego przypada XXVIII Światowy Dzień Chorego. Hasłem tego dnia są słowa: Przyjdźcie do Mnie wszyscy, którzy utrudzeni i obciążeni jesteście, a Ja was pokrzepię (Mt 11,28). Dodatkowa Msza św. w kościele parafialnym o godz. 10.00 zostanie odprawiona w intencji chorych i ich opiekunów, podczas której będzie możliwość przyjęcia sakramentu namaszczenia chorych. Zapraszamy również do Sanktuarium na Mariankach gdzie o godz. 12:00 będzie sprawowana Msza św. z możliwością przyjęcia sakramentu namaszczenia chorych. Po Mszy św. odbędzie się projekcja filmu Ocalony aby ocalać.
 2. W sobotę 15 lutego zapraszamy do Sanktuarium na Mariankach rodziców, którzy oczekują narodzin dziecka na Mszę św. o godz. 17.00 i błogosławieństwo za wstawiennictwem św. Stanisława. Przed Mszą św. o godz. 16.00 spotkanie z położna, panią Ireną Chołuj.
 3. Zapraszamy na pielgrzymkę na Litwę do Wilna, Trok i Kowna w dniach 15-17 maja. Koszt 550 zł. Zapisy w kancelarii parafialnej.
 4. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W tygodniku niedziela dodatek modlitwy o miłość. Jest do nabycia oremus na luty i marzec.
 5. W tym tygodniu odeszli do Pana: Jadwiga Strzeżek, Józefa Mioduska, Mieczysław Borkowski, Ryszard Duda, Ewa Górska, Andrzej Sosnowski, Joanna Michalska