Dlaczego warto się modlić nowenną do św. Stanisława?
Ponieważ prawie wszystkie cuda i nadzwyczajne łaski zostały wyproszone poprzez odmówienie jednej lub wielu nowenn do tego Świętego.

Jest to niezwykle skuteczna forma modlitwy praktykowana w Kościele od wieków. Trwa 9 dni, co symbolizuje wytrwałość w modlitwie. Uzasadnienie skuteczności nowenn znajdujemy w Piśmie świętym: „Zaprawdę, mówię wam: proście, a otrzymacie, szukajcie, a znajdziecie, pukajcie, a będzie wam otworzone” (Mt 7,7). Nowenny są wyrazem zaufania Bogu i złożenia w Nim całkowicie nadziei. Nowenna to konsekwentny szturm do nieba, drążenie skały, dzień po dniu.

UWAGA! Zgłoszona intencja zostanie włączona do nowenny odprawianej codziennie po Mszy św. o godz. 12:00 przy grobie Świętego, przez kolejnych 9 dni, a także w tych intencjach zostanie odprawiona Mszy św. przy grobie w najbliższą sobotę o godz. 12:00. Intencje te zostaną złożone na ołtarzu, na którym została wskrzeszona martwa dziewczynka, za którą modlił się św. Stanisław.

Proszę o odprawienie Mszy świętej zbiorowej w sobotę o godz. 12:00 oraz włączenie do Nowenny do św. Stanisława Papczyńskiego następujących intencji:

Osoba włączająca do nowenny:

Składam ofiarę w wysokości:

Ofiary na Sanktuarium św. Stanisława Papczyńskiego można wpłacać,
korzystając z kart kredytowych   i e-przelewów,
które będą przeprowadzane za pośrednictwem Centrum Rozliczeniowego “Dotpay”
lub wypełniając przekaz w okienku pocztowym lub oddziałach bankowych.

Tekst nowenny do św. Stanisława Papczyńskiego »