Szturmujemy niebo!

18 maja 2021 roku będziemy obchodzić 390. rocznicę urodzin Świętego Ojca Stanisława Papczyńskiego i trzecią rocznicę ustanowienia na Mariankach Sanktuarium. Tradycyjne uroczystości ku czci św. Ojca Stanisława odbędą się w tym roku w Niedzielę Zesłania Ducha Świętego, 23 maja. Poprzedzi je Wielka Nowenna za przyczyną św. Ojca Stanisława (14-22 maja). Będzie to prawdziwy szturm do nieba. Przez dziewięć dni, Msze św. o godz. 12.00 będą odprawiane w intencjach przez Was zgłoszonych. Po Mszy św. będziemy w tych intencjach przywoływać wstawiennictwa naszego Patrona, potężnego Mocarza Bożego.

Już za życia, Ojciec Stanisław znany był jako skuteczny orędownik żywych i umarłych (zachowały się świadectwa o licznych uzdrowieniach a nawet o wskrzeszeniach za jego przyczyną a także o jego wizjach dusz czyśćcowych). Od śmierci w 1701 roku nieprzerwanie trwa kult św. Stanisława a sława jego świętości i moc wstawiennictwa obejmują coraz większe kręgi wiernych. Wielu przywołuje go prosząc o wiarę dla swoich bliskich, o łaskę poczęcia i urodzenia potomstwa, o uwolnienie z nałogów i zniewoleń, o pomoc w nauce, o uzdrowienie duszy, psychiki i ciała, o pojednanie w rodzinach, o święte życie, o wyzwolenie z czyśćca.

Zapraszamy wszystkich do wzięcia udziału w dziewięciodniowej Wielkiej Nowennie, osobiście lub przynajmniej dzięki transmisji, w zależności od własnych możliwości i aktualnych obostrzeń sanitarnych.

UWAGA! Zgłoszone intencje zostaną włączona do do Mszy świętych o godz. 12:00 i Wielkiej Nowenny przed uroczystością św. Stanisława Papczyńskiego trwających od 14 do 22 maja 2021 roku. Intencje te zostaną złożone na ołtarzu, na którym została wskrzeszona martwa dziewczynka, za którą modlił się św. ojciec Stanisław.

Proszę o włączenie następujących intencji do Mszy świętych o godz. 12:00 i Wielkiej Nowenny przed uroczystością św. ojca Stanisława Papczyńskiego trwających od 14 do 22 maja 2021 roku.

Osoba włączająca do nowenny:

Składam ofiarę w wysokości:

Ofiary na Sanktuarium św. Stanisława Papczyńskiego można wpłacać,
korzystając z kart kredytowych   i e-przelewów,
które będą przeprowadzane za pośrednictwem Centrum Rozliczeniowego “Dotpay”
lub wypełniając przekaz w okienku pocztowym lub oddziałach bankowych.
Konto bankowe:
Dom Zakonny Zgromadzenia Księży Marianów p.w. św. Stanisława Papczyńskiego, ul. Ojca Stanisława Papczyńskiego 6a, 05-530 Góra Kalwaria
Bank PEKAO SA O/Piaseczno nr 51 1240 6351 1111 0010 1665 7776
Konto dla wpłat z zagranicy:
IBAN: PL 51 1240 6351 1111 0010 1665 7776
SWIFT (BIC) – PKOPPLPW
Bank PEKAO SA O/Piaseczno

Tekst nowenny do św. Stanisława Papczyńskiego »